Cartoon Box In Afghan War, One US Solider cost 1 Million per year … how much a bomb from a rebel cost ? 5 US$ ? by admin • December 12, 2009 • Comments Off on In Afghan War, One US Solider cost 1 Million per year … how much a bomb from a rebel cost ? 5 US$ ? In Afghan War, One US Solider cost 1 Million per year … how much a bomb from a rebel cost ? 5 US$ ? Cartoon Maung Yit 12th Dec 2009 Share this:FacebookTwitterEmailPrint